Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Arsyeja pse dështoi ardhja e Alekut dhe Sadnës në Shqipëri

Lajme të ngjashëm

Është i vërtetë lajmi që ka shëtitur si mjegullnajë gjatë muajve të fundit në Tiranë se aktorja Sara Khan (Sadna) dhe Angad Hasija (Aleku) priteshin që më datë 14 shkurt ditën e Shën Valentinit të ishin të ftuar në Tiranë, për të dhënë një spektakël të madh në një nga qendrat e njohura tregtare.

Bisedimet për të pasur Sadnan dhe Alekun në Tiranë kanë nisur në muajin nëntor dhe kishin përparuar deri në konkludimin e një marrëveshje e cila ishte dakordësuar midis palëve. Por, opinion.al njofton se kjo marrëveshje nuk u finalizua për teknikalitete që lidheshin me anën financiare.

Të shumtë ishin shqiptarët që prisnin të shihnin në Shqipëri idhujt e tyre të kinematografisë indiane. 

Më shumë