Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Arriti të triumfonte te “Kënga Magjike”, Beatrix Ramosaj mes lotësh ka dy fjalë për Albanin: Faleminderit që e gëzove mamin…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme Alban Ramosaj arriti të triumfonte në festivalin e “Kënga Magjike”. 

“Thikat e mia” ishte kënga e cila u vlerësua nga kolegët e tij me pikët maksimale dhe arriti që kupa këtë vit të shkonte në duart e Albanit.

Përveç Albanit emocionet dhe lotët e gëzimit mbrëmjen e djeshme nuk i mbajtën dot as motra e tij, Beatrix dhe e ëma të cilat e shoqëruan atë në këtë natë speciale.

Së fundmi, Beatrix përmes një postimi në “Instagram” ka falenderuar vëllaçkon e saj për emocionet e forta që i dha dhe të gjithë ata që e mbështetën dhe besuan te “zemra e saj e vogël”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img