Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Arriti të “rrëmbente” kurorën e më të bukurës, kjo është vajza që u shpall “Miss Shqipëria 2021”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Erdhi për të konkuruar pasi prindërit e saj e kishin dëshirë, por nuk e priste që ajo të shpallej “Mis Shqipëria 2021”.

18-vjeçarja, Lea Islamaj, e cila ka lindur e është rritur në Fracë, fitoi kurorën e më të bukurës, gjithashtu ajo arriti që të fitonte edhe zemrat e publikut të cilët zgjodhën Lean si vajzën më të bukur shqiptare.

Pak para finales, Lea u shpreh se ka qenë dëshirë e prindërve të saj që të konkurronte në Miss Shqipëria dhe ajo vendosi të merrte pjesë duke i bërë krenarë me fitoren e madhe.

Ajo u shpreh se mund të merrte pjesë në Miss France, mirë dëshira e madhe ishte që të konkuronte në vendin e saj të lindjes

Më shumë

spot_img
spot_img