Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Arrestohet vrasësi serial, u mori jetën 11 grave (ARSYEJA SHOKUESE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një burrë 45-vjeçar nga Ukraina është arrestuar në Rusi pasi akuzohet për vrasjen e 11 graveve në 3 shtete të ndryshme.

albsig

Bakhtiyor Matyakubov, filloi të vriste pasi zbuloi se gruaja e tij me emrin Yulia Lebeshima, 26-vjeçare, e tradhëtonte. Pas kësaj, ai ‘premtoi’ se çdo grua që e tradhëton burrin e saj do ketë të njëjtin fat.

Kështu që ai shkonte me gra të martuara ose vajza të cilat ishin tashmë në një marrëdhënie dhe më pas i vriste pasi sipas logjikës së tij, meqë ato tradhtonin partnerët e tyre me të, duhej të merrnin vdekjen si ‘shpërblim’.

Viktima e tij e fundit ishte Natalia Yelkina, 34 vjeçare. Dy ditë më parë në Rusi ai e ka goditur me thikë mbi 20 herë pasi ka bërë seks me të.

Sipas informacioneve, ai ka vrarë 5 gra në Rusi, 3 në Uzbekistan dhe 4 në Ukrainë dhe ndëshkimi i tij pritet të jetë i rëndë nga gjykatë e Moskës.

 

53458173_503689173496024_8273620167729086464_n.png53524794_268559670734052_3585328339516129280_n.png

53779072_271730243755967_8674113279531941888_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img