Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Arrestohet shqiptari që zhvaste të miturit në Itali: Po s’pagove, do i them të gjithëve që je gay (Si i shantazhonte)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 34-vjeçar shqiptar ra në prangat e policisë në Itali, pasi akuzohet për zhvatje dhe shantazh ndaj të miturve.

Shqiptari me inicialet G.B., u arrestua ditën e djeshme gjatë një operacioni të koordinuar nga Zëvendës Prokurori i Republikës së Latinës Dr. Marco Giancristofaro.

Ai u kërkonte para të miturve dhe në rastet kur ata kundërshtonin, ai i shantazhonte duke u shprehur se do t’u thoshte të gjithëve që djali, i cili kishte rënë pre e zhvatjes (viktima) është gay. Ai e detyroi një 16-vjeçar që t’i nënshtrohej kërkesave të tij dhe më pas adoleshenti pagoi nga llogaria e nënës së tij, pa dijeninë e saj.

Por historia nuk përfundoi me kaq, kur djali mendoi se kishte paguar atë që ai besonte se ishte një borxh, mbërritën mesazhe të reja kërcënuese nga shqiptari. Atëherë i mituri vendosi të shkojë në polici për të bërë denoncim ndaj të riut shqiptar, i cili tashmë po mbahet në burgun e Frosinone.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img