Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Arrestohet shqiptari në Itali, sulmoi me thikë dy persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Itali, pasi akuzohet për plagosje me thikë.

Mediat italiane bëjnë me dije se një 43-vjeçar shqiptar, emri i të cilit ende nuk është zbuluar, u arrestua nga agjentët e Komisariatit të Termolit në Itali dhe tashmë me urdhër të drejtësisë së Frentanës është vendosur në arrest shtëpie.

albsig

spring

Gjithashtu ai dyshohet se me 25 prill ai ka sulmuar me thikë dhe një tjetër person, duke i shkaktuar dëmtime në trup. Ky sulm ka ndodhur pikërisht në Termoli.

Ky rast po hetohet ende nga prokuroria lokale, për tu zbuluar shkaqet e plota të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img