Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Arrestohet shqiptari në Itali me 450 kg drogë, i kishte spërkatur me benzinë që mos…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar i cili udhëtonte nga Vlora në Itali, arrestohet nga policia Italiane në portin e Brindizit për trafik droge e llojit marijuanë.

Ai ka tentuar të trafikojë 450 kilogram të cilat i kishte ndarë në 300 pako brenda fugonit të tij dhe i kishte spërkatur me benzinë për të mos u nuhatur nga qentë e policisë. Sipas mediave italiane, ai u arrestua dhe materialet iu referuan prokurorisë.

Më shumë

spot_img
spot_img