Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Arrestohet shqiptari në Itali, karabinierët habiten nga “roja besnik” që i ruante kokainën dhe sendet e vjedhura (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

da4bbb2402687396d6c7f569eabdeab2

Një 34-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi në banesën ku jetonte iu gjetën drogë dhe sende të vjedhura.

Sipas medieve italiane, karabinierët kishin pikasur lëvizjet e shqiptarit Indrit Ibro, që fliste me disa të rinj konsumues droge përmes dritares së shtëpisë.

Më pas policia u fut në shtëpinë e tij për të bërë kontroll dhe gjetën doza të shumta kokaine e paketuar dhe e gatshme për shitje, 400 euro kesh, si  dhe materiale për paketimin e substancave narkotike, e sende të vjedhura.

E ndërsa të gjitha këto materiale i ruante duke mbajtur një qen Pitbull në dhomën ngjitur, në mënyrë që ti kishte nën kontroll. 34 vjeçari u arrestua, pasi akuzohet për posedim e tregtim të drogës dhe vjedhje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img