Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Arrestohet shqiptari në Itali, fuste KOKAINË mes porosive të USHQIMIT (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

03e71a1df5da079cd20eec671209f970

Arrestohet në Itali një person me shtetësi shqiptare nën akuzën e tregtisë së kokainës.

Personi, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, u shiste  klientëve të tij kokainë së bashku me porosinë që merrnin, kafe apo sanduiç.

Porositë shpesh bëheshin edhe me rezervim telefonik, në rastet e masave kufizuese për shkak të Covid-19.

Pas kontrollit që ka bërë policia italiane, në lokalin e tij janë gjetur dhjetë doza pluhur të bardhë, ndërsa në një dhomë tjetër i janë gjetur 2 kg kokainë dhe 5000 euro.

Autori i dyshuar është dërguar në burgun e Monza.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img