Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Arrestohet shqiptari në Greqi, kishte fshehur 167 kilogram kanabis në një fermë mandarinash

spot_img

Lajme të ngjashëm

848037f7ea39dfdf08801318750d2143

Një shqiptar është arrestuar në Greqi pasi u kap me 167.5 kilogram kanabis, të cilin e kishte fshehur në një fermë mandarinash në Igumenicë.

Policia përdori qen të stërvitur për të gjetur drogën, të cilën shqiptari e kishte ndarë në 83 pako dhe e kishte futur në 6 çanta.

Pas verifikimeve, autoritetet greke zbuluan se shqiptari kishte hyrë ilegalisht në Greqi dhe nuk kishte leje qëndrimi.

Screenshot_15.jpg

Më shumë

spot_img