Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Arrestohet prostituta 61-vjeçare në Tiranë, u kap duke bërë s*ks me të riun në një hotel tek ‘Zogu i Parë’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7d173a595115e8a13c3886f4fdaf5762

Një 61-vjeçare është arrestuar në Tiranë, pasi kryente marrëdhënie me një djalë të ri, në këmbim të parave. 

“Nga specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në DVP Tiranë u arrestuan në flagrancë për veprat penale “Prostitucioni” dhe “Shfrytëzimi i prostitucionit, shtetasja N. P., 61 vjeçe, banuese në Fier dhe shtetasi O. B., 29 vjeç, banues në Tiranë.

Në bulevardin “Zogu i Parë”, në ambientet e një hoteli, shtetasja N. P. është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me shtetasin O. B., kundrejt shpërblimit”, njofton Policia.

Më shumë

spot_img
spot_img