Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Arrestohet nxënësi, shpërndante drogë brenda shkollës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë një nxënës 18 vjeçar të shkollës së mesme “Sali Ceka”.

I riu me iniciale B.K., u arrestua nga efektivat e policisë, pasi mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative, në afërsi të shkollës së mesme “Sali Ceka”, grupi hetimor i ka gjetur dhe sekuestruar 410 gr lënde narkotike Cannabis Sattiva, ku një pjesë ishte e ndarë në doza gati për shitje pranë ambienteve të shkollës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img