Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Arrestohet në Suedi djali i Mehmet Shehut

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është arrestuar në Stokholm të Suedisë, Skënder Shehu, djali i ish-kryeministrit komunist Mehmet Shehut.

Burime për Ora News bëjnë të ditur se Skënder Shehu u arrestua pasi në një banesë që ishte regjistuar në emër të tij dhe të një personi tjetër është gjetur një sasi kanabisi. 

Ndërkohë, policia suedeze vazhdon hetimet lidhur me ngjarjen.

Më shumë


spot_img

spot_img