Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Arrestohet në Paskuqan polici i Burgjeve, qëlloi me qytën e pistoletës një person (EMRI-DETAJE)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0a4eb4c6b9f615af975b92cd8a110736

Një polic i Burgjeve është përfshirë në konflikt me një person tjetër në Paskuqan.

Sipas policisë konflikti i çastit ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:15 në Paskuqan.

45-vjeçari Lavdrim Mena është arrestuar nga policia, ndërsa i plagosur ka mbetur shtetasi me inicialet A.D, 39-vjeç.

Ky i fundit është qëlluar nga punonjësi i Burgjeve në kokë me qytën e pistoletës, më pas ka shkuar në spital ku ka marrë mjekimin e duhur dhe është larguar.

Të dy janë fqinj me njëri-tjetrin, ndërsa konflikti ka ndodhur për shkak se A.D kishte qëlluar me shpullë djalin e Menës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img