Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Arrestohet në Mal të Zi autori i vrasjes së Behar Sofisë, e qëlloi në gjoks dhe në qafë dhe u largua me biçikletë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

42b64ef1a779a5338c48052062836161

Më shumë

spot_img
spot_img