Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Arrestohet në Korsikë ylli i UFC Conor Mc Gregor, akuzohet për sulm seksual

spot_img

Lajme të ngjashëm

de238987dda1ad11457a92c795b0aca6

Ylli i MMA dhe kompeticionit UFC, Conor Mc Gregor, është arrestuar në Korsikë  dhe është futur në paraburgim, pasi akuzohet për sulm seksual dhe ekspozim të pahijshëm.

Sipas agjencisë së lajmeve AFP, irlandezi u arrestua menjëherë pas incidentit.

“Pas një ankese të depozituar më 10 shtator, e cilësuar si ‘akte të turpshme të ngjashme me një ngacmim seksual’, z.Mc Gregor është arrestuar dhe thirrur në gjyq”, thuhet në deklaratën e zyrës së prokurorit lokal.

McGregor kohët e fundit u fotografua duke marrë pjesë në një event luksoz në portin e Calvi, së bashku me të fejuarën e tij Dee Devlin.

32-vjeçari ka kaluar disa javë në Korsikë për t’u përgatitur për ngjarjen dhe ishte dashur të nisej në udhëtim të Shtunën me Princeshën Charlene të Monakos.

Vijon…

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img