Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Arrestohet në Itali dhe ekstradohet drejt Shqipërisë 27 vjeçari nga Peshkopia

Lajme të ngjashëm

Policia italiane ka arrestuar një 27 vjeçar shqiptar me qëllim ekstradimin e tij drejt Shqipërisë ku rezulton i dënuar me 3.6 vite burg.

Shtetasi Gerald Fishta nga Peshkopia është ekstraduar drejt vendit tonë ditën e sotme. Ai është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 3 vjet e 6 muaj burg për veprtën penale Prodhim dhe shitje të lendëve narkotike”.


Më shumë