Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Arrestohet moderatori i njohur dhe menaxheri i VIP-ave Meriton Mjekiqi, ja çfarë ka bërë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ec8a1127da8b10bfbb2786b3f9cb60fe

Moderatori i njohur dhe menaxheri i disa këngëtarëve, Meriton Mjekiqi, është arrestuar gjatë mbrëmjes së djeshme.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, ka thënë për klankosova.tv se ngjarja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje në trafik.

“Në ora 22:20, policia është njoftuar për një rast, në të cilin janë përfshirë dy vetura, konkretisht drejtuesit e tyre. Rasti, sipas informatave fillestare, ka ndodhur si pasojë e mosmarrëveshjeve në trafik të drejtuesve të dy makinave. Rasti është duke u trajtuar në SP ‘Jugu’ në Prishtinë”.

 (VIDEO)Meriton Mjekiqi, që dyshohet për gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, është arrestuar në Fushë Kosovë në shtëpinë e një familjari të tij ku dyshohej se ishte në arrati.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img