Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Arrestohet me dhunë bashkëshorti i Besa Shahinit, ja për çfarë akuzohet (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ac4d8fe7fd140034e0b44a2da82652a2

Përfaqësues të Partisë Socialdemokrate kanë protestuar sot para Stacionit të Policisë së Kosovës.

Ata kanë shkruar në murin e këtij institucioni “Për partitë tubime, për qytetarët dënime”.

Më pas ka pasur një konflikt mes aktivistëve të PSD-së dhe efektivëve të policisë, të cilat kanë përfunduar me arrestime të disa personave.

Në disa pamje të publikuara, shihet se është arrestuar në mënyrë të dhunshme kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj.

Ky i fundit është edhe bashkëshorti i ish-ministres së Arsimit, Besa Shahini.

dardan.png

foto_2.png

foto_3.png

foto_4.png

Më shumë

spot_img
spot_img