Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Arrestohet lushnjari në Dhërmi, u kap në dhomën e pushimit me 16 doza drogë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b1998b27798ab8acf89c2a752d2f3b5e

Dy persona kanë rënë në prangat e  Policisë së Vlorës për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Arrestohet shtetasi E. P., 30 vjeç, banues në Lushnjë. Ky shtetas u kap në dhomën e tij të pushimit në Dhërmi, pasi gjatë kontrollit iu gjetën 16 doza lëndë narkotike të dyshuar si canabis sativa.

Gjithashtu është arrestuar edhe D. K., 37 vjeç, banues në fshatin Fermë Çlirim, Fier, pasi ditën e djeshme është kapur në rrugën e Ksamilit dhe gjatë kontrollit personal iu gjetën 2 doza lëndë narkotike të dyshuar si canabis sativa.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img