Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Arrestohet kinezi ‘CAZANOVA’, dilte me 19 gra dhe i vidhte…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bfe5d75bca126b95d432ed837793e4a2

Një burrë në Kinë është arrestuar pasi fshehurazi dilte me 19 në të njëjtën kohë dhe i vidhte ato.

 

Sipas policisë vendase në qytetin e Zhengzhou, burri dilte me femra me bizhuteri dhe ora fallco pasi i njihte ato në rrjetin social ËeChat. Burri sillej si një biznesmen i pasur dhe i fuqishëm dhe pasi lidhej me femrat i vidhte.

Në shtëpinë e tij u gjetën 7 ora false, 3 çanta femrash, bizhuteri dhe një shumë prej 17 mijë dollarësh. Burri tani është në pozitë të vështirë pasi 4 gra kanë ngritur padi kundër tij dhe priten që edhe të tjerat ta akuzojnë.

56360482_1003403959861516_1335783808863043584_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img