Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Arrestohet këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis, policia i gjen në makinë KOKAINË dhe ARMË

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ce1a75b5dbd22d75a7704bfdb83ded75

Këtë të dielë në mbrëmje policia greke ka arrestuar këngëtarin e njohur Notis Sfakianakis.

Efektivët e ndaluan këngëtarin për një kontroll rutinë për masat kudnër koronavirusit, por pasi kontrolluan makinën zbuluan që ai kishte në mënyrë të paligjshme një pistoletë 9-milimetërshe si dhe një sasi të vogël kokaine.

Sfakianakis u dërgua në stacionin e policisë në Argyroupoli, ku akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe posedim të lëndëve narkotike, ndërkohë që nesër do të merret dëshmia e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img