Arrestohet këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis, policia i gjen në makinë KOKAINË dhe ARMË

Publikuar tek: rajon, më 22:54 29-11-2020 Arrestohet këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis, policia i gjen në makinë KOKAINË dhe ARMË Notis Sfakianakis

Këtë të dielë në mbrëmje policia greke ka arrestuar këngëtarin e njohur Notis Sfakianakis.

Efektivët e ndaluan këngëtarin për një kontroll rutinë për masat kudnër koronavirusit, por pasi kontrolluan makinën zbuluan që ai kishte në mënyrë të paligjshme një pistoletë 9-milimetërshe si dhe një sasi të vogël kokaine.

Sfakianakis u dërgua në stacionin e policisë në Argyroupoli, ku akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe posedim të lëndëve narkotike, ndërkohë që nesër do të merret dëshmia e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident me makinë në Itali, humb jetën tragjikisht 22 vjeçari shqiptar (EMRI-VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.011229038238525
array(1) { ["section"]=> string(101) "arrestohet-kengetari-i-njohur-grek-notis-sfakianakis-policia-i-gjen-ne-makine-kokaine-dhe-arme-229580" }