Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Arrestohet ish-kryebashkiaku i Vorës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku është arrestuar nga policia italiane.

Bëhet me dije se Agim Kajmaku është arrestuar më 27 maj të 2022 në zonën e San Benedeto del Tronto me 20 kg kokainë.

Ai është prezantuar Policisë Italiane si Agim Kajmaku datëlindja 6 korrik 1971, që është dhe identiteti i ish-kryebashkiakut të Vorës.

Më shumë


spot_img
spot_img