Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Arrestohet i shumëkërkuari shqiptar në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 32 vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme nga forcat e policisë italiane gjatë një aksioni qytetin e Perugias.

albsig

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte shpallur në kërkim për një sërë veprash penale, përfshi grabitje, tentativë grabitje, posedim dhe shpërndarje të lëndëve narkotike. Arrestimi i 32 vjeçarit shqiptar u bë ditën e sotme në qytetin e Castellos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img