Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Arrestohet i shumëkërkuari Kevin Cungu, vëllai i hajdutit të tmerrshëm Markelian Cungu; vjet në shtator plagosi Rexhep Xheken dhe u ‘zhduk’ (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bd45774b88779fd85684411effbb25e7

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img