Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Arrestohet i riu shqiptar në Greqi, dyshohet se përdhunoi një 15-vjeçare me probleme mendore, ja çfarë deklaroi para policisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8aaf34de563982aeaca9252a220ecfc5

Një 30 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka përdhunuar një 15 vjeçare.

Mediat greke bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Volos, dhe se shqiptari me të miturën ishin njohur në rrjetet sociale, ndërsa dy ditë më parë kishin zhvilluar edhe takimin e parë.

15-vjeçara pas takimit me shqiptarin, i ka rrëfyer familjes se çfarë kishte ndodhur, të cilët e denoncuan të riun shqiptar në polici dhe më pas ai u arrestua.

Shqiptari ka deklaruar se nuk kishte dijeni për problemet mendore që vajza kishte dhe se ishin puthur dhe përqafuar me dëshirën e saj dhe se nuk kishte ndodhur asgjë më shumë.

Nëse vërtetohet akuza e perdhunimit, i riu shqiptar rrezikon deri në 10 vite burg.

Më shumë

spot_img
spot_img