Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Arrestohet “I FORTI” i Shkodrës, akuzohet për pjesëmarrje në organizata kriminale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9c58a3b55a55e45008b79504e9909ba3

Policia e Shkodrës ka arrestuar ditën e sotme 41 vjeçarin Bledar Cafi, i njohur si “i forti” i Shkodrës.

Cafi akuzohet për pjesëmarrje në organizata kriminale, ndërkohë që arrestimi i tij është bërë me qëllim ekstradimin në Itali.

Kujtojmë se në verën e vitit të kaluar Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar vëllezërve Bledar dhe Gëzim Cafi formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, pasi kanë disa biznese në qytetin e Shkodrës.

Më shumë

spot_img
spot_img