Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Arrestohet i dashuri i Rihanës, ja për çfarë akuzohet reperi i famshëm  

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur A$AP Rocky është arrestuar sot në një aeroport në Kaliforni. 

Sipas medeive të huaja, reperi fluturoi në Los Anxhelos nga Barbados me një avion privat dhe u prit nga policët në terminal, duke u shoqëruar më pas me pranga në duar.

Rocky, i dashuri i këngëtares së famshme, Rihana , thuhet se ka qenë nën hetim nga Policia, si i dyshuar për përfshirjen e tij në një sulm me armë në nëntor të vitit të kaluar.

Ndërkohë, Rocky emri i vërtetë i të cilit është Rakim Mayers, së shpejti pret të bëhet baba, pasi partnerja e tij, Rihana është shtatzënë.

Më shumë
spot_img
spot_img