Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Arrestohet Grigles Muçollari, ish-zëdhënësja e Berishës poston videon

spot_img

Lajme të ngjashëm

9388d96e1bb9c1523be17b390d7cc32a

Pas përplasjes mes protestuesve dhe policisë gjatë  protestës së sotme në parkun e liqenit është arrestur edhe anëtari i këshillit kombëtarë të Partisë Demokratike Grigles Muçollari.

Videon e regjistruar në momentin e arrestimit e ka shpërndarë ish-zëdhënësja e PD-së, Erla Mëhilli.

“Momenti kur policia arreston Grigles Muçollarin, anëtar i Këshillit Kombëtar të PD” shkruan Erla.

Edhe pas thirrjes së qytetarëve që Partia Demokratike të distancohet nga qytetarët ata nuk i’u ndahen atyre pavarësisht thirrjeve.

{mp4}36209{/mp4}
spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img