Arrestohet fushëkrujasi, i gjenden sasi "të frikshme" marijuhane (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:00 29-03-2018 Arrestohet fushëkrujasi, i gjenden sasi Foto ilustruese

Policia në Fushë-Krujë, arreston shtetasin Artan Kraja, si posedues i lëndëve narkotike. 

Sipas policisë 42-vjeçari kishte përshtatur trajlerin e prishur si një magazinë të lëndës narkotike. Gjatë kontrollit të ushtruar në  karrocerinë-trailer të prishur,  që shtetasi i Kraja e kishte përshtatur si magazinë, u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale 188 kg e 650 gr lëndë narkotike e dyshuar e llojit marjuhanë.

Materialet i janë referuar prokurorisë për hetim të mëtejshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « AKU konfiskon mishin e qengjit, çfarë u zbulua (EMRI I PRONARIT)
Policia ndërhyn në kohë, parandalon vrasjen mes dy vëllezërve në Shkodër (EMRAT-NGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.013170003890991
array(1) { ["section"]=> string(73) "arrestohet-fushekrujasi-i-gjenden-sasi-te-frikshme-marijuhane-emri-114951" }