Arrestohet "eksperti" i falsifikimit të monedhave dhe është vetëm 23 vjeç (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:21 09-03-2017 Arrestohet

Policia ndalon një shtetas të shpallur në kërkim për "Falsifikim të monedhave".

Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, ndaluan Saimir Sakaj, 25 vjeç, banues në lagjen e Re, Patos.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë me Vendimin e datës 12.12.2016, e ka dënuar me një vit dhe tre muaj burg per veprën penale, "Falsifikim i monedhave".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ç’ndodhi në 8 mars? Gratë u dhunuan në ditën e tyre, ja cilat janë rastet
Vlorë, gjendet i vdekur një burrë »
Article Logic
Execution time: 0.013006925582886
array(1) { ["section"]=> string(82) "arrestohet-eksperti-i-falsifikimit-te-monedhave-dhe-eshte-vetem-23-vjec-emri-71280" }