Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Arrestohet bosi shqiptar i drogës, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia, pronari i një lokali në Londër (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f2bfccdf540d347c3a68c6e065a6dbbc

Policia angleze ka arrestuar 34-vjeçarin shqiptar, Taulant Stoica, i përfshirë në trafikun e drogës nga Holanda drejt vendeve të ndryshme të Evropës.

Stoica dyshohet se është kreu i grupit që ka trafikuar sasi të mëdha të heroinës midis dhjetorit të vitit 2015 dhe shkurtit të 2016-ës në Itali.

Autoritetet italiane e kishin shpallur në kërkim ndërkombëtar. Mësohet se 34-vjeçari është pronari i një bar-kafe në qytetin e Londrës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img