Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

“Arrestohet Artan Hoxha!” Gazetari e merr me të qeshur: Të paktën të më kishin lënë një javë kohë si Adriatik Llallës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një portal ditën e sotme ka publikuar një lajm, në të cilin shkruante se ëhstë arrestuar gazetari investigativ Artan Hoxha për vrasjen e dyfishtë të djeshme në Elbasan.

Vetë gazetari e ka shpërndarë këtë lajm në profilin e tij në facebook, por nuk e ka marrë seriozisht, teksa me ironi shkruan se “të paktën t’i kishin lënë një javë kohë si Adriatik Llallës”.

“Heuuuuu….

Me paskan arrestuar dhe une nuk di gje???!!!

Të pakten te me kishin lene nje jave kohe, për vetdorezim vullnetar, si Adriatik Llalla”, shkruan Artan Hoxha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img