Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Arrestohet Aleksandër Gjoka, ja për se akuzohet këngëtari i njohur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i mirënjohur Aleksandër Gjoka ka përfunduar në prangat e policisë, pasi drejtote mjetin në gjendje të dehur.

Gjoka është ndaluar nga një partullë e policisë, të cilët i kanë kërkuar të kryejë testin e alkoolit. Testi ka rezultuar në nivele më të larta nga çfarë është e lejuar.

Kanë qenë efektivat e Komisariatit Nr.1 ata që e kanë ndaluar këngëtarin dhe më pas e kanë shoqëruar në polici.

Më shumë

spot_img