Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Arrestohet 64- vjeçari grek, mori peng dhe përdhunoi të miturin shqiptar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Triadha në ishullin e Evias. 

Një 64 vjeçar grek dhe një 39-vjeçar indian janë arrestuar nga policia greke pasi morën peng dhe përdhunuan një 14 vjeçar shqiptar.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërkohë priten analizat nga mjeku ligjor.

Më shumë
spot_img
spot_img