Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Arrestohet 40-vjeçari në Tiranë, kanosi me thikë, goditi ish-të dashurën dhe e kërcënoi se do i publikonte video intime në rrjetet sociale

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5a848924c69fa4cdb20a71f7946928fb

Arrestohet një 40 vjeçar në Tiranë i cili ka kanosur me thikë, ka goditur me grusht dhe e ka kërcënuar me jëtë ish-të dashurën.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit G. L., 40 vjeç, pasi, ka kanosur me mjet prerës thikë dhe ka goditur me grusht shtetasen N. T.

Gjithashtu ka përndjekur, duke kërcënuar e me jetë dhe shantazhur se do i publikonte video intime në rrjetet sociale ish të dashurës së tij, vajzës së shtetases N. T.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img