Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Arrestohet 38 vjeçari shqiptar i shpallur në kërkim për vjedhje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shtetas shqiptar është arrestuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Kavalas, Greqi. 38 vjeçari ishte shpallur në kërkim nga autoritetet greke ditë më para për veprën penale “vjedhje”, në të njejtën zonë ku u arrestua.

Policia e ndaloi 38 vjeçarin rastëshist në rrugë gjatë një kontrolli rutin, por ata zbuluan se ai ishte shpallur në kërkim dhe e prangosën. Shqiptari është dërgua në prokurori dhe do përballet me akuzën për vjedhje.

Më shumë


spot_img

spot_img