Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Arrestohet 32-vjeçari i shpallur në kërkim, kanosi me armë një person

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c4939770874d4dfc5c4d5fc900bab928

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim: Sh.L, 32 vjeç, banues në Radostinë Vadhizë, Fier.

 

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi ishte shpallur në kërkim për veprat penale “Kanosja” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve dhe municionit luftarak”.

Ku shtetas në datën 24 Shkurt 2019 në fshatin Radostinë Vadhizë, për motive të dobëta ka kanosur me armë zjarri shtetasin E.Ll.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img