Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Arrestohet 30-vjeçari që dhunoi gjyshen e tij në Klos

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për dhunë fizike dhe psikologjike ndaj familjares së tij.

Shtetasi D.D., banues në Klos, në banesën  e tij ka ushtruar dhunë ndaj gjyshes së tij.

Materialet procedurale në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img