Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Arrestohet 29-vjeçarja, shkaktoi aksidentin e rëndë në Elbasan me një viktimë dhe 6 të plagosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është arrestuar 29-vjeçarja e cila shkaktoi aksidentin e rëndë mbrëmjen e djeshme në Elbasan.

Shtetasja K.Sh., 29 vjeçe, e cila drejtonte mjetin tip “Volkswagen” u përplas me mjetin minibuz me drejtues shtetasin A.K., 51 vjeç, banues në Tiranë.

Nga aksidenti i rëndë humbi jetën jetën pasagjeri i mjetit “Volkswagen”, Klevis Deda 36 vjeç, banues në fshatin Katundi i Ri, Elbasan si dhe u plagosën jashtë rrezikut për jetën disa shtetas të cilët ishin pasagjerët të minibuzi.

Njoftimi i policisë:

Në vijim të informacionit të dhënë mbrëmjen e djeshme ku në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, mjeti tip “Volksëagen”, që drejtohej nga shtetasja K.Sh., 29 vjeçe, banuese në Elbasan u përplas me mjetin minibuz me drejtues shtetasin A.K., 51 vjeç, banues në Tiranë dhe për pasojë ndëroi jetē pasagjeri i mjetit “Volksëagen”, shtetasi K.D., 36 vjeç, banues në fshatin Katundi i Ri, Elbasan si dhe u plagosën jashtë rrezikut për jetēn disa shtetas të cilët ishin pasagjerët të minibuzi, ju informojmë se:

Nē përfundim të veprimeve hetimore specialistët e qarkullimit rrugor në DVP Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasen K.Sh., 29 vjeçe, banuese në Elbasan, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.

Matrialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale.

LEXO EDHE: Kabrioleja e tij u bë ‘petë’, ja kush është 26 vjeçari që humbi jetën nga aksidenti dje në Elbasan, baba i një vajze 2 vjeçe, gruaja në koma

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img