Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Arrestohet 29 vjeçari në Tiranë, policia i gjen në banesë kokainë dhe mijëra euro

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

NJë 29 vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Bëhet me dije se në prang aka rënë A.H, teksa efektivët kanë kryer një kontroll edhe në banesën e tij.

Atij i janë gjetur në banesë dhe i janë sekuestruar 21 mijë euro, 2.73 milion lekë të vjetra dhe një sasi lënde narkotike e llojit kokainë.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Nr.3, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. H., 29 vjeç, pasi në rrugën “Dritan Hoxha”, gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale një sasi lënde e dyshuar narkotike e llojit kokainë, shuma parash rreth 21.000 Euro dhe rreth 273.000 lekë (të dyshuara të përfituara nga shitja e lëndës narkotike) dhe një peshore elektronike,” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img