Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Arrestohet 24 vjeçari shqiptar në Itali, përdorte studion muzikore për të shitur drogë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 24 vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme nga policia në Itali.

I riu njihej me emrin e artit “Klinto” dhe zotëronte një studio muzikore, por e kishte kthyer atë në një pikë shpërndarje të lëndëve narkotike.

Gjatë kontrolli në studion e tij policia ka gjetur 22 gram kokainë, 17 gram hashash, 14 gram marijuanë si dhe 65 gram manitol.

Aktualisht 24 vjeçari është lënë në arrest shtëpie, ndërkohë që në kanaline  tij në “youtube” ai ka 4 mijë ndjekës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img