Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Arrestohet 24-vjeçari në portin e Durrësit, udhëtonte me…

Lajme të ngjashëm

Një 24-vjeçar është ndaluar në Portin e Durrësit, pasi u kap duke udhëtuar me dokumente false.

Burime nga policia bëjnë të ditur se në S. P. K., Port Durrës, u ndalua I. I., 24 vjeç, banues në Kosovë, sepse iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale, një kartë identiteti franceze, e falsifikuar.

“Më datë 16. 11. 2018, në S. P. K., Port Durrës, u ndalua shtetasi I. I., vjeç 24, banues në Kosovë, sepse iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale, një kartë identiteti franceze, e falsifikuar. Neni 189 i Kodit Penal.. Veprimet proceduriale do të kryhen nga D. V. P., Durrës’. njofton policia.


Më shumë