Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Arrestohet 22 vjeçari shqiptar në Itali, policia i gjen në makinë drogë me vlerë 150 mijë euro

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 22 vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, pasi është kapur në flagrancë me 19 kilogram kanabis në makinën e tij.

Mediat italiane bëjnë me dije se vlera e lëndës narkotike në treg do të kapte shifrën e 150 mijë eurove, ndërkohë që nuk bëhet me dije identiteti i shqiptarit.

“Skuadra e lëvizshme e Bolzanos arrestoi një 22-vjeçar me origjinë shqiptare për ndalim dhe shpërndarje droge. Në makinën e tij, agjentët gjetën dhe konfiskuan 19 kilogramë hashash, me një vlerë tregu me pakicë prej 150,000 €”, shkruajnë mediat italiane.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img