Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Arrestohen tekniku dhe inxhinieri, shkak plagosja në minierën e Klosit (EMRAT- Si penguan në zbardhjen e të vërtetës)

Shkruar nga Newsbomb
Materialet proceduriale do ti referohen Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së parë Dibër , për veprën penale “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës ”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese