Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Arrestohen edhe dy anëtarë nga grupi “Babagjyshat”

Lajme të ngjashëm

Policia e Shtetit ka arrestuar dy persona të përfshirë në grabitjen e argjendarisë në qendrën tregtare TEG në vitin 2013.

Të arrestuarit janë Angjelin Ndreka dhe Lin Kola, të cilët janë shpallur në kërkim me vendim Gjykate.

Ndreka dhe Kola janë arrestuar në qytetin e Lezhës dhe dyshohen se janë autor edhe të disa grabitjeve të tjera në Tiranë dhe Lezhë.

Grupi kriminal “Babagjyshat” tronditën kryeqytetin gjatë grabitjes në qendrën tregtare në vitin 2013 dhe dyshohet se grupi kishte udhëheqës Ilir Kupën.

Më shumë