Arrestohen 3 të rinj në Elbasan, mes të cilëve dhe një vajzë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:26 13-11-2020 Arrestohen 3 të rinj në Elbasan, mes të cilëve dhe një vajzë Foto Ilustruese

Qyteti i Elbasanit i është nënshtruar ditën e sotme një operacioni antidrogë, me forcat e policisë që kanë bërë të mundur ndalimin e disa personave.  

Tre prej tyre, dy të rinjve dhe një vajze nga kontrolli i ushtruar iu është gjetur dhe sekuestruar një sasi prej 160 gram heroinë, 40 gram kanabis dhe tre gram kokainë.

Tre personat e arrestuar shpërndanin lëndë narkotike në qytetin e Elbasanit, ndërkohë policia nuk ka bërë të ditur identitetin e tyre. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merr flakë një makinë në qendër të Sarandës
Sekuestrimi e 294 mijë eurove në Durrës, ky është 36-vjeçari që po kërkohet nga policia; pronar i kompanisë së transportit: U kap në 2016 me 190 kg kanabis (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011905908584595
array(1) { ["section"]=> string(66) "arrestohen-3-te-rinj-ne-elbasan-mes-te-cileve-dhe-nje-vajze-227654" }