Arrestohen 2 të shumëkërkuarit e Vlorës, ja akuzat që rëndojnë mbi ta

Publikuar tek: aktualitet, më 12:58 27-02-2018 Arrestohen 2 të shumëkërkuarit e Vlorës, ja akuzat që rëndojnë mbi ta

Foto ilustruese

Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim. Të arrestuarit janë B. Bulla, 44 vjeç, banues në Bishan, Vlorë dhe R. Ademi, 55 vjeç, banues në Vlorë.

Policia bën me dije se 44-vjeçari Bulla është dënuar me burg nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën penale “Dhuna në familje”. Ndërsa 55-vjeçari Ademi është dënuar po ashtu me burg për veprën penale “Përndjekja”,

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pallatet e reja të Tiranës, Veliaj: Ndryshimi, si dita me natën (FOTOT)
Albani i World Vision i lë të gjithë pa fjalë, takon vogëlushin 3-vjeçar që do të vrapojë e flasë por nuk mundet... (VIDEO- SI MUND TË NDIHMONI) »
Article Logic
Execution time: 0.013168096542358
array(1) { ["section"]=> string(75) "arrestohen-2-te-shumekerkuarit-e-vlores-ja-akuzat-qe-rendojne-mbi-ta-111634" }