Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Arrestohen 2 të rinjtë në Himarë, u kapën duke vjedhur një market! Një tjetër prangoset për drogë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia arreston në flagrancë 2 persona në Himarë dhe 1 tjetër në Sarandë për vjedhje dhe për posedim të lëndëve narkotike.

 

Policia bën me dije se ka arrestuar në Himarë, shtetasit A.O dhe R.B (15 dhe 18 vjeç) banues në Librazhd.

Këta shtetas janë kapur në flagrancë nga policia duke vjedhur marketin e shtetasit V.L në Himarë.

Pas kontrollit fizik, në çantën e shtetasit A.O, shërbimet i gjetën të fshehur 3 doza lëndë narkotike të dyshuar si cannabis sattiva.

Gjithashtu, policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin Ll.I., 19 vjeç, banues në Sarandë.

Policia bëri kapjen dhe arrestimi i tij pasi gjatë kontrollit fizik të këtij shtetasi, iu sekuestruan 7 doza lëndë naekotike e dyshuar si cannabis sattiva.

Materialet iu referuan Prokurorive përkatëse për veprat penale “Vjedhje në bashkëpunim” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img